Mūsų Istorija

Keramika - tai ne tik indai, tai - rankomis sukurta šiluma, jaukumas ir meilė Jūsų namams. Šią meilę į kiekvieną mūsų kūrinį įdedame mes - Inga ir Viktoras, Ceramicat įkūrėjai.

Mūsų istorija prasidėjo nuo bendro noro - sukurti namuose jaukią atmosferą, kupiną šviesos ir gerumo. Ieškojome būdų, kaip išreikšti save kūryboje, ir atradome keramiką. Jau ketveri metai leidžiame savo rankoms liesti molį, formuoti jį, puošti ir stebėti, kaip iš jo gimsta unikalūs indai.

Kiekvienas Ceramicat kūrinys - tai kruopštaus darbo ir begalinės meilės rezultatas. Mes abu turime skirtingas profesijas - Inga baigusi farmacijos studijas ir džiaugiasi galėdama padėti žmonėms, o Viktoras - diplomuotas istorikas, mylintis savo darbą. Tačiau abu mus vienija aistra kūrybai ir noras kurti grožį.

Keramika tapo mūsų bendra meditacija, kur susilieja rankų darbas, geros mintys ir begalinis džiaugsmas. Kūrybai mus įkvepia gamta - jos grožis, ramybė ir begalinės galimybės. Gyvendami gamtos apsuptyje, kasdien semiamės idėjų ir įkvėpimo savo darbams.

Mums svarbu, kad mūsų keramika ne tik puoštų Jūsų namus, bet ir neštų šilumos, jaukumo ir gerumo jausmą. Kiekvienas indelis, lėkštė ar puodelis - tai rankomis sukurta istorija, kurią norime pasidalinti su Jumis.

Ceramicat - tai ne tik prekės ženklas, tai - mūsų dalelė, įdėta į kiekvieną kūrinį.

Su meile ir šiluma, Inga ir Viktoras

Kviečiame apsidairyti mūsų parduotuvėje ir atrasti savo ypatingą Ceramicat dalelę!